Van: iWink
Onderwerp:

Onze 7 highlights van 2017 en 3 trends voor 2018

 
Kun je deze e-mail niet goed lezen? Schakel dan afbeeldingen voor deze e-mail in of bekijk de online versie
 
 
iWinks update #6
 
 
 
Hallo [naam],
 

In de allerlaatste update van dit jaar blikken we terug op de hoogtepunten van afgelopen tijd - we hebben gewerkt aan prachtige projecten én vierden ons 15-jarig bestaan. Ook kijken we vooruit en lichten we een aantal ontwikkelingen uit op het gebied van marketing & communicatie waarvan het handig is dat je op de hoogte bent. Zo komen er in 2018 een aantal veranderingen aan op het gebied van privacy en wetgeving en zien we een verschuiving van drukwerk naar digitaal.

Naast veel leesplezier wensen we je vooral ook hele fijne feestdagen. Op naar 2018 - opdat het een prachtig jaar mag worden met veel digitale communicatie!

De feestelijke groeten van Marc, Mark, Mark, Martijn, Erna, Thomas, Malcolm, Danick, Anne, Steven, Tomas, Hanna, Daniël, Bouke, Tjerk, Sake, Mathijs, Doeke, Leon, Niels, Arnoud, Suze, Claudia, Jurriaan, Gerard, Jelle, Phung, Wouter, Alex, Simon, Rens, Germen, Gerben, Gerwin, Rudolf, Jan-Jakob, Sjoerd en Brian.

 
 
 
 
Uitgelichte projecten van afgelopen jaar
 
Nieuwe responsive website HZPC
 
Nieuwe responsive website HZPC
 
HZPC is wereldwijd actief bij het telen van aardappelen en het verhandelen van pootaardappelen. De nieuwe site maakt het mogelijk om inhoud af te stemmen op markten en landen.
Bekijk de case »
 
GasTerra publiceert online jaarverslag 2016
 
GasTerra publiceert online jaarverslag 2016
 
Al vroeg in het jaarverslagseizoen publiceerde GasTerra voor het derde achtereenvolgende jaar haar jaarverslag. Dat is mede mogelijk door Kirra Jaarverslag en inmiddels routine voor...
Bekijk de case »
 
iWink en Gasunie lanceren website Gasunie New Energy
 
iWink en Gasunie lanceren website Gasunie New Energy
 
Gasunie New Energy is een afdeling binnen Gasunie die zich richt op het opschalen van innovatieve, duurzame energieoplossingen. 
Bekijk de case »
 
 
 
 
Highlights van 2017
 
15 jaar iWink: een terugblik
 
15 jaar iWink: een terugblik
De afgelopen vijftien jaar is er veel gebeurd. We nemen je graag mee door onze kantoren, content management systemen en huisstijlen van deze veelbewogen jaren.
Bekijk deze terugblik »
 
 
We zijn thuis in ons nieuwe kantoor
 
We zijn thuis in ons nieuwe kantoor
Compleet met tafeltennis, Playstation, dartbord en tafelvoetbal is het kantoor de perfecte speeltuin om even op te laden tussen het harde werken door. We voelen ons helemaal thuis in ons nieuwe kantoor.
Meer over ons nieuwe kantoor »
 
 
Sikkom 40 internethelden
 
Sikkom 40 internethelden
Dit jaar is ons team versterkt met Niels, Wouter, Malcolm, Claudia, Anne, Rens, Hanna en Doeke. Vier mensen verlieten het nest en dat brengt ons op 38 internethelden. We zeiden altijd dat we met een team van 30 waren, nu bijna 40!
Bekijk ons team »
 
 
Kirra is voor de tweede keer FD Gazelle!
 
Kirra is voor de tweede keer FD Gazelle!
Net als vorig jaar heeft Kirra de prijs gekregen voor snelst groeiend techbedrijf van Noord-Nederland; de Gazelle van het Financieel Dagblad. Daar zijn we natuurlijk enorm trots op!
 
Vooruitblik op 2018: dit worden de hot topics!
 
Van drukwerk naar digitaal
 
Van drukwerk naar digitaal
Het zelf creëren en snel kunnen aanpassen van digitale content is inmiddels heel gewoon. We merken dat deze behoefte er nu ook komt voor drukwerk zoals natuurlijk jaarverslagen, maar ook andere verslagen, brochures en magazines.
Meer over online verslagen, brochures en magazines »
 
 
Waarom je nú bezig moet met privacy en wetgeving
 
Waarom je nú bezig moet met privacy en wetgeving
Vanaf 25 mei 2018 wordt er strengere wet- en regelgeving van kracht rondom het verwerken van persoonsgegevens. Als je een communicatiekanaal beheert dan krijg je hier zeker mee te maken.
Meer over privacy en wetgeving in 2018 »
 
 
iWink en Kirra worden in 2018 ISO-gecertificeerd!
 
iWink en Kirra worden in 2018 ISO-gecertificeerd!
Begin 2018 verwachten we deze certificering te halen. Met honderden controlepunten is deze certificering voor informatiebeveiliging geen sinecure.
Wat betekent dit voor mij als klant? »
 
 
Maar, hoe dan?
 
Maar, hoe dan?
 
Op 1 februari organiseren we een seminar met spreker Jan van Setten. Het is voor marketing- en communicatieprofessionals in de zorg die op zoek zijn naar nieuwe kennis, contacten en ervaringen voor digitale communicatie.
Meer info & inschrijven »
 
 
 
Kom bij ons werken in 2018!
 
 
»
 
 
 
»
 
 
 
»
 
 
 
»
 
 
 
»
 
 
 
Bekijk alle vacatures »
 
 
 
 
Geselecteerd van het web
 
10 webdesigntrend voor 2018
 
10 webdesigntrend voor 2018
 
Geselecteerd door:
Hanna de Jong (Internetconsultant)
Mag ik een klant persoonsgegevens over zijn logins verschaffen?
 
Mag ik een klant persoonsgegevens over zijn logins verschaffen?
 
Geselecteerd door:
Alex Haan (Development)
 
 
 
Alvast fijne feestdagen
 

Afgelopen jaar ben ik met veel plezier je contactpersoon geweest en ik zie uit naar het volgende jaar. Namens mijzelf en het hele iWink team wens ik je fantastische kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

 
[accountmanager_naam]
Je contactpersoon bij iWink
 
 
 
Verzonden met iMailingtool    Doorsturen    Aanmelden    Afmelden